EFEKTIVITĀTES GARANTS

 

PAR MUMS

 

Uzņēmums „Grand Eko” ieņem stabilu pozīciju savā nozarē, pateicoties saviem darbiniekiem, kas ir Latvijā atzīti savas nozares profesionāļi.

 

Esam uzņēmums, kas sevī apvieno trīs nozares: Energoefektivitātes paaugstināšana, Arhitektūra un projektēšana, un Projektu vadība.

 

Energoefektivitātes paaugstināšanas nodaļas darbinieki nodarbojas energoauditu, industriālo energoauditu sagatavošanu, energosertificēšanu un termogrāfijas veikšanu. Mūsu speciālisti noteiks Jūsu mājas siltuma zudumus un atradīs atbilstoši tieši Jūsu situācijai piemērotāko risinājumu energoefektivitātes ietaupīšanai.

 

Arhitektūras un projektēšanas nodaļas darbinieki nodarbojas ar visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu (no ēkas apsekošanas līdz renovācijas projektam) ēkas būvniecībai vai renovācijai. Tāpat mūsu kvalificētie speciālisti veic ceļu projektu labiekārtošanas un būvniecības darbu projektu sagatavošanu.

 

Projektu vadības nodaļas darbinieki nodarbojas ar projektu rakstīšanu, sagatavošanu un uzraudzību. Mūsu darbinieki palīdzēs Jums sagatavot un īstenot dažādus projektus, biznesa plānus un projektu pieteikumus saistībā ar ERAF, KPFI un citām Eiropas fondu aktivitātēm.

 

Visas nodaļas ir viena komanda, kas papildina viena otras darbu – tāpēc esam pārliecināti par saviem spēkiem un zinām, ka nekas nav neiespējams!

 

Mūsu mērķis ir klientu uzticība, tāpēc pakalpojumus piedāvājam par izdevīgākajām cenām un ar augstāko kvalitāti, ko apliecina mūsu klienti un sadarbības partneri.